Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Polecamy

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  Another block

  {text}

  Luxology Modo v501.41321 SP2 for Windows + Incl.Keygen-BEAN

  8-02-2016, 19:25 | Category: Aplikacje | Views: |


  Luxology Modo v501.41321 SP2 for Windows + Incl.Keygen-BEAN

  Luxology Modo v501.41321 SP2 for Windows + Incl.Keygen-BEAN

  Luxology Modo v501.41321 SP2 for Windows + Incl.Keygen-BEAN

  Opis: Luxology modo 501 jest kolejnym etapem w procesie rozwoju modelowania 3D, malowania, renderowania, który dostarczany jest w jednym zintegrowanym i przyspieszającym pracę pakiecie, zarówno na platformie Mac jak i Win. Teraz modo 501 jest prawdziwym kompleksowym rozwiązaniem zawierającym narzędzia do rzeźbienia 3D, animacji i sieciowego renderingu. Idąc dalej, modo jest czymś więcej niż zbiorem narzędzi i funkcji, to produkt, który w sposób prawdziwie elegancki łączy technologie zapewniając siłę i wydajność w ramach wyrafinowanego procesu pracy.

  Funkcje:

  Modelowanie
  Luxology modo 501 jest najszybszym, najbardziej zaawansowanym narzędziem do modelowania 3D za pomocą wieloboków i podziału na mniejsze fragmenty powierzchni. Doskonały do precyzyjnego modelowania elementów mechanicznych i architektonicznych ale także do swobodnych form organicznych. Nowa wyższa jakość projektowania jest możliwa do osiągnięcia dzięki skutecznej integracji palety narzędzi do rzeźbienia z tradycyjnymi – przeznaczonymi do modelowania.

  Malowanie
  Luxology modo 501 dzięki szerokiej palecie naturalnych narzędzi do malowania grafiki 3D jest istnym naśladowcą natury , jej form, barw i tekstur.
  Wielowątkowe działanie, udoskonalone okno użytkownika, najwyższej klasy narzędzia, możliwość bezpośredniego nakładania kolorów na dowolny obraz w Shader Tree pozwala na błyskawiczne uzyskanie odpowiedniego efektu.

  Renderowanie
  Luxology modo 501 posiada światowej klasy moduł do renderowania, który tworzy zadziwiające obrazy oraz świetne równomierne animacje, z zastosowanym oświetleniem, co w rezultacie bombarduje efektem realizmu. Jest niezwykle szybki w pełni wielowątkowy. Renderuje poprzez sieć Mac -ów i PC-etów z ultra wysoką rozdzielczością.

  Animacje
  Luxology modo 501 jest świetny do tworzenia przeglądu elementów składowych, animacji montażu produktów czy grafiki ruchomej wszelkiego rodzaju. Możesz zmieniać właściwości dowolnego elementu, tak aby zaczął się poruszać lub zmieniał wygląd w czasie.
  Możesz importować animacje z innych programów 3D i renderować je w modo.

  Rzeźbienie
  Jest bezpośrednio wbudowane w Luxology modo 501. To oznacza, że możesz użyć narzędzi do rzeźbienia obok tradycyjnych narzędzi do modelowania - wszystko w prawdziwym środowisku 3D. To na zawsze zmienia proces tworzenia modeli 3D.

  Windows XP/Vista/Seven

  Luxology Modo v501.41321 SP2 for Windows + Incl.Keygen-BEAN

  327.01 MB
  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin