Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Polecamy

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  Another block

  {text}

  Remote Administrator v3.4 [PL] [Keygenerator]

  8-02-2016, 18:59 | Category: Aplikacje | Views: |


  Remote Administrator v3.4 [PL] [Keygenerator]


  Remote Administrator v3.4 [PL] [Keygenerator]  Remote Administrator (Radmin) jest jednym z najlepszych programów do zdalnej administracji w środowisku Windows, umożliwiających zdalną pracę równolegle na kilku komputerach za pomocą zwykłego interfejsu graficznego. Jest to kompletne rozwiązanie, oferujące poza podstawową usługą udostępniania zdalnego ekranu takie możliwości jak transfer plików (File transfer), uwierzytelnianie z użyciem systemu bezpieczeństwa NT, zdalny dostęp z linią poleceń (Telnet) oraz możliwości dostosowania do wielu języków.

  We wnętrzu okna programu użytkownik widzi pulpit maszyny zdalnej, możliwe jest także uruchomienie programu w trybie pełnoekranowym. Komputer zdalny kontrolowany jest za pomocą myszki i klawiatury przyłączonych do maszyny lokalnej.

  Zdalnie obsługiwane komputery mogą się znajdować w dowolnym miejscu sieci - możliwe są realizacje połączeń zarówno przez Internet jak i w obrębie sieci LAN (Intranet). Do realizacji płynnych połączeń wystarczy już standardowy modem, który pozwala osiągnąć częstotliwość odświeżania ekranu rzędu 5-10 zmian na sekundę. W przypadku sieci lokalnych częstotliwość ta jest znacznie wyższa i zbliżona do odświeżania w czasie rzeczywistym (ponad 100 odświeżeń na sekundę). Istnieje możliwość sterowania tą wartością, co pozwala na znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy szybkością pracy i obciążeniem procesora i sieci.

  Oprogramowanie Radmin 3.4 składa się z dwóch modułów:
  * Program Radmin Viewer 3.4 musi być zainstalowany na komputerze lokalnym (np. na komputerze w domu lub komputerze przenośnym), który będzie używany do uzyskiwania dostępu do komputera zdalnego.

  * Program Radmin Server 3.4 musi być zainstalowany na komputerze zdalnym (na przykład komputerze w biurze), do którego ma być uzyskiwany dostęp z własnego komputera (np. komputera w domu lub komputera przenośnego).

  Aby rozpocząć pracę, należy sprawdzić, czy program Radmin Server jest uruchomiony na zdalnym komputerze. Następnym krokiem jest uruchomienie programu Radmin Viewer na lokalnym komputerze i połączenie się ze zdalnym komputerem.

  wymagania:
  windows xp/vista/7 32 i 64 bit


  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin