Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Polecamy

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  Another block

  {text}

  Mistrz Klawiatury II PL

  8-02-2016, 18:57 | Category: Aplikacje | Views: |


  Mistrz Klawiatury II PL  Nauka szybkiego pisania z grami i poezją Barańczaka!

  Mistrz Klawiatury II - to rewolucja w metodyce uczenia szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputera. Główne funkcje programu to:

  * systematyczna nauka przy pomocy gier zamiast nudnych ćwiczeń;
  * poezja "mankamętowa" napisana specjalnie na potrzeby Mistrza przez Stanisława Barańczaka zamiast bezsensownych zbitek słów z ćwiczonych liter;
  * kilka różnych scenariuszy kursu w zależności od potrzeb, czasu i stopnia zaawansowania;
  * możliwość korzystania z gotowych kursów lub nauki samodzielnej.

  Już za kilka tygodni nie będziesz patrzył na klawiaturę!

  Po kilku tygodniach nauki będziesz pisał szybko, bezbłędnie i nie będziesz musiał patrzeć na klawiaturę. Umiejętność ta pozostanie Ci już na całe życie. Będziesz pracował kilkukrotnie szybciej, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, łatwiej znajdziesz pracę, będziesz mógł prowadzić pisane rozmowy przez Internet nie odrywając wzroku od monitora!
  Gotowe kursy lub nauka samodzielna

  W zależności od gustu i temperamentu możesz wybrać jeden z gotowych kursów lub wybierać sobie ćwiczenia lub gry samodzielnie. Kursy są krótsze lub dłuższe, dla początkujących i zaawansowanych, ćwiczące całą klawiaturę lub tylko tę część, której najczęściej używasz.
  Gry zamiast nudnych ćwiczeń

  Żmudne i nudne wprawki zostały zostały zastąpione w programie przez atrakcyjne gry, które wchodzą w skład każdego kursu. Możesz nawet opanować klawiaturę tylko grając pod warunkiem przestrzegania wskazówek metodycznych.
  Specjalna poezja Stanisława Barańczaka

  Mistrz Klawiatury II jest pierwszym programem na świecie, w którym ćwiczenia składające się z przypadkowych słów z ćwiczonymi literami zostały zastąpione przez specjalnie do tego celu napisaną poezję. Autorem zabawnych wierszyków "mankamętowych" do poszczególnych lekcji jest jeden z najwybitniejszych polskich poetów, Stanisław Barańczak.

  Z programu mogą korzystać z powodzeniem zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Program może być wykorzystany zarówno przez początkujących, którzy nie mieli dotychczas styczności z klawiaturą, jak również przez zaawansowanych użytkowników komputera, którzy chcą poprawić technikę, szybkość i bezbłędność pisania. Zaawansowani mogą również stworzyć ćwiczenia z własnych tekstów posiadanych na dysku.

  Program uwzględnia specyfikę języka polskiego i technikę pisania polskich znaków narodowych.
  Mistrz Klawiatury II PL

  Mistrz Klawiatury II PL
  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin