Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Polecamy

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  Another block

  {text}

  TeamViewer v7.0.14563 Enterprise/Portable/RePack x86/x64 (Multilingual)

  8-02-2016, 18:56 | Category: Aplikacje | Views: |


  TeamViewer v7.0.14563 Enterprise/Portable/RePack x86/x64 (Multilingual)
  TeamViewer - oprogramowanie do zdalnego sterowania komputerem. Główną cechą jest to, że nie wymaga zewnętrznego IP, wystarczy 2 ID w systemie TeamViewer. Ten program działa przez Internet, niezależnie od kraju, w którym jesteś. Oprócz stacjonarnego dostępu i kontrolowania komputera zdalnego, można przesyłać pliki, tworzyć prezentacje, aby pomóc skonfigurować komputer, czat, itp.


  Najważniejsze cechy:
  Jedno rozwiązanie dla wszystkich sytuacji. Podczas gdy większość konkurentów oferuje różne pakiety dla zdalnego wsparcia, zdalnej administracji, szkoleń oraz sprzedaży (wymagających również ładować do nich ...), TeamViewer to uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich sytuacji: TeamViewer zebrane wszystkie moduły w jednym pakiecie prosty i naprawdę przystępne.

  Administracja serwerami do zdalnej obsługi. TeamViewer może być również używany do zarządzania komputerów i serwerów zdalną. Instalacja jako usługa systemowa pozwala na restart i ponownie podłączyć.

  Przesyłanie plików. TeamViewer posiada wbudowane transferu plików, który pozwala skopiować pliki i foldery z partnerem i do niego - i ta funkcja działa także przez firewall

  Najwyższe standardy bezpieczeństwa. TeamViewer - bardzo bezpieczne rozwiązanie. Wszystkie wersje użyć całkowicie bezpiecznych kanałów danych z wymiany kluczy i szyfrowania sesji AES (256 bit), ten sam standard protokołów zabezpieczeń przy użyciu protokołów HTTPS / SSL.

  Wyświetla stan online. Ty - i zespół są w różnych miejscach? Muszą wykazać swoje biurko lub pracować razem na dokumencie? Na liście TeamViewer partnerskiego można zobaczyć, kto jest aktualnie dostępny, a do niego podłączyć za pomocą jednego kliknięcia.

  Zdalnego wsparcia bez instalacji. Z TeamViewer można zdalnie sterować dowolnym komputerze za pośrednictwem Internetu z dowolnego miejsca. Nie jest wymagana instalacja, wystarczy uruchomić aplikację po obu stronach i połączyć - nawet poprzez zapory ogniowe.

  Usunięto wystawianie produktów, projektów i usług. TeamViewer pozwala pokazać twój partner pulpit. Otwórz dostęp online do dema i prezentacje produktów w kilka sekund.

  Pracy poprzez zapory ogniowe. Zasadnicza trudność w użyciu oprogramowania do zdalnego dostępu - to firewall i zablokowane porty, jak i NAT-routing lokalnych adresów IP.

  Jeśli używasz TeamViewer, nie musisz się martwić o zaporach: TeamViewer znajdzie drogę do swojego partnera.
  Dostęp za pomocą przeglądarki. Ci po drodze, i trzeba pracować ze zdalnym komputerze? Dlaczego nie korzystać z TeamViewer Web Connector? Stworzony przy użyciu tylko HTML i Flash-technologia, rozwiązanie to może być uruchamiany z praktycznie dowolnej przeglądarki na dowolnym systemie operacyjnym.

  Bardzo konkurencyjna cena, dostępne darmowe wersje. TeamViewer oferuje dużo więcej możliwości za niewielką cenę. TeamViewer jest nawet oferuje bezpłatną wersję do użytku niekomercyjnego.

  Zoptymalizowana wydajność. Czy jesteś podłączony poprzez LAN lub modem, - TeamViewer optymalizuje jakość obrazu i szybkość transmisji danych w zależności od typu połączenia sieciowego.

  Zalety wersji Enterprise:
  Liczba jednoczesnych sesji zdalnego sterowania lub konferencji: 3
  Routing Multichannel dla wyjątkowej wydajności
  Zdalna obsługa komputerów i serwerów bez operatora
  Transfer plików i rzeczywistym kanał VPN
  Liczba uczestników: 25

  Wymagania systemowe:
  Windows 98/98 SE/ME/2000/XP/2003/Vista/7

  Rok / Data wydania: 2012
  Wersja: v7.0.14563
  Developer: TeamViewer
  Bit: 32bit +64 bit
  Kompatybilność z Vista: pełne
  Kompatybilny z Windows 7: kompletne
  Język: Wielojęzyczny
  Medycyna: Crack


  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin