Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Polecamy

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  Another block

  {text}

  Radmin 3.4 Zdalne sterowanie

  8-02-2016, 17:58 | Category: Aplikacje | Views: |


  Radmin 3.4 Zdalne sterowanie


  Remote Administrator (nazywany również Radmin) to rozbudowane, w stosunku do Remote Desktop Connection wbudowanego w system Windows, narzędzie do zdalnego zarządzania i dostępu do zasobów innych komputerów.
  W zależności od ustawionego w programie trybu pracy można albo przyglądać się czynnościom wykonywanym przez użytkownika komputera do którego jesteśmy zdalnie podłączeniu, lub przejąć obsługę jego systemu. Dostępny jest także tryb wymiany plików, który umożliwia wygodne kopiowanie plików z komputera do komputera podobnie jak w oknie systemowego Eksploratora.

  Główne zalety i funkcje programu

  - Umożliwia zdalne monitorowanie lub pracę na więcej niż jednym komputerze w sieci, z jednej stacji roboczej.

  - Kompletne rozwiązanie do zdalnej kontroli, charakteryzujące sie takimi wbudowanymi cechami jak File Transfer, NT Security, Telnet oraz Multilanguage Support.

  - Użytkownik widzi na monitorze ekran zdalnego komputera w okienku lub na całym ekranie. Wszystkie ruchy myszki oraz sygnały wysyłane z klawiatury są przekazywane bezpośrednio do zdalnego komputera.

  - Remote Administrator może pracować z jakimkolwiek zdalnym komputerem o ile tylko jest on połączony z Internetem lub znajduje się w tej samej sieci lokalnej.

  - Program nie wymaga szybkiego łącza. Modem 56k jest wystarczająco szybki, aby zapewnić odświeżanie ekranu na poziomie 5-10 razy na sekundę. W sieci lokalnej, oferuje 100-500 krotne odświeżanie w ciągu sekundy.

  - Szybkość działania programu radmin może być regulowania w celu zapewnienia odpowiedniej przepustowości łącza.

  - Wysoki stopień bezpieczeństwa jest wynikiem użycia 128-bitowego szyfrowania wszystkich przepływów danych.

  - Remote Administrator używa protokołu TCP/IP - najczęściej używanego protokołu używanego w sieciach LAN, WAN oraz w Internecie. Oznacza to, że można zdalnie kontrolować jakikolwiek komputer, w dowolnym miejscu na świecie.

  - Podczas pracy w trybie pełnej kontroli, użytkownik ma całkowitą i nieograniczoną kontrolę nad zdalnym komputerem, można więc uruchamiać aplikacje, pracować z dokumentami, przesyłać pliki, a nawet zakończyć jego pracę.

  Rozmiar całości: 12 MB
  Rodzaj kompersji: RAR
  Zawartość: EXE, KEYMAKER
  Wersja językowa: POLSKA


  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin