Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Polecamy

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  Another block

  {text}

  Xara Designer Pro X10 v10.1.5.37495 + Content Pack

  8-02-2016, 14:36 | Category: Aplikacje | Views: |


  Xara Designer Pro X10 v10.1.5.37495 + Content Pack

  Xara Designer Pro X10 v10.1.5.37495 + Content Pack

  Xara Designer Pro to profesjonalne narzędzie do szybkiego i prostego rysowania, drukowania i tworzenia różnych ilustracji oraz grafiki wektorowej. Aplikacja umożliwia również tworzenie animacji flash i grafiki na strony internetowe.  Program charakteryzuje wysoka wydajność zarówno samego silnika renderującego jak również wygodnego interfejsu użytkownika, co przekłada się na szybkość działania aplikacji zwłaszcza podczas rysowania lub edytowania zdjęć. Użytkownicy mogą też korzystać z wygodnej metody „przeciągnij i upuść”, która zdecydowanie usprawni dodawanie różnych plików multimedialnych do aplikacji.
  Xara Designer Pro posiada niezbędne narzędzia do manipulowania różnymi obiektami graficznymi. Rysowanie, obracanie, przesuwanie czy zmiana rozmiaru obiektu to tylko część jego możliwości. Oprócz tego w jego zasobach znajdziemy funkcje do wygładzania krawędzi, tworzenia napisów trójwymiarowych i różnych rodzajów zdjęć panoramicznych z kilku gotowych plików graficznych.
  Użytkownik otrzymuje również dostęp do wygodnego edytora zdjęć, w którym może szybko i łatwo modyfikować elementy graficzne bez utraty ich jakości. Oprócz standardowych narzędzi do edycji, aplikacja oferuje też możliwość skalowania, usuwania efektu czerwonych oczu oraz regulowanie poziomem jasności, kontrastem i ostrością.
  Nowości i zmiany:
  Spora liczba zmian i ulepszeń dotyczy tworzenia kształtów — na istniejącym już wektorowym kształcie można malować (pędzel daje możliwość kontroli rozmiaru, kąta nachylenia, typu końcówki i zaokrąglenia) lub wymazywać, aby przez modyfikację jego krawędzi lub wycinanie w nim dziurek uzyskać niepowtarzalną figurę. Podczas gdy twarda gumka modyfikuje krawędzie, miękka gumka pozwala na niedestrukcyjne wyznaczenie przezroczystych fragmentów obiektu (kształtu, zdjęcia). Ponadto wprowadzono możliwość przypisania fragmentom tekstu stylów, podobnie jak ma to miejsce w edytorach tekstu, dzięki czemu na przestrzeni całego dokumentu można zmieniać wygląd nagłówków lub akapitów, zaś aby uatrakcyjnić tekst wprowadzono możliwość umieszczania grafik w liniach tekstu, na przykład jako symbole wypunktowania.

  W ręce twórców stron internetowych Xara Designer Pro X 8 oddaje narzędzia do łatwego umieszczania muzyki, kodów QR i wykresów na stronach oraz dogania konkurencję w dziedzinie obsługi czcionek osadzonych. Ponadto poprawiony został system tworzenia prezentacji ze stron oraz obsługa widżetów na stronach. W tej wersji programu wszystkim widżetom można nadać własny rozmiar przy projektowaniu.

  Jeśli chodzi o edycję zdjęć, w tym programie jest to funkcja poboczna, która pozwala na lekki retusz przed wykorzystaniem danej grafiki w projekcie, ale w wersji 8 programu pojawiły się ciekawe narzędzia również z tej dziedziny. Przede wszystkim można cieszyć się poprawionym narzędziem klonowania. Ciekawostką, która nie zdarza się często w tego typu programach, jest możliwość podmiany koloru - umożliwia to „przekolorowanie” zdjęcia lub oznaczenie obszaru o danym kolorze jako przezroczysty. Przy wycinaniu lub edycji fragmentów zdjęć w tej wersji Xara Designer Pro X można skorzystać również z maskowania.
  Xara Designer Pro X10 v10.1.5.37495 (x86) | 175.9 MB


  ================================================


  Xara Designer Pro X10 v10.1.5.37495 (x64) | 202.2 MB


  ===============================================


  Xara Designer Pro X10 Content Pack | 68.9 MB
  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin