Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Polecamy

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  Another block

  {text}

  Glarysoft Malware Hunter PRO 1.20.0.38 Multilingual [PL]

  10-10-2016, 13:33 | Category: Aplikacje | Views: |  Glarysoft Malware Hunter PRO 1.20.0.38 Multilingual [PL]

  Glarysoft Malware Hunter PRO 1.20.0.38 Multilingual [PL]

  Glarysoft Malware Hunter to rozwiązanie antywirusowe chroniące system operacyjny przez praktycznie wszystkimi typami zagrożeń. Posiada skaner rezydentny, który nieustannie monitoruje system. Nie zabrakło także modułu chroniącego prywatność jak i aktualnie uruchomionych procesów.  Malware Hunter to program zwalczający złośliwe oprogramowanie. Został stworzony przez firmę Glarysoft, która jest znana przede wszystkim jako wydawca dość popularnego zestawu narzędzi Glary Utilities. Malware Hunter wykrywa wirusy i inne typy malware, a następnie pozwala na ich łatwe usunięcie z systemu. Z chwilą tworzenia opisu program nie oferuje niestety ochrony w czasie rzeczywistym, a przynajmniej brakuje jakichkolwiek konkretnych informacji o takiej funkcjonalności. Infekcje są wykrywane w oparciu o silnik antywirusa firmy Avira. Dodatkowo Malware Hunter posiada funkcje odpowiedzialne za usuwanie zbędnych plików-śmieci, oczyszczanie rejestru oraz optymalizację wydajności pracy systemu. Program może być bez problemów używany obok typowego oprogramowania antywirusowego.

  W Malware Hunter są dostępne trzy tryby wykrywania zagrożeń. Tryb szybki analizuje pliki w najistotniejszych lokacjach systemowych, wpisy autostartu, zainstalowane sterowniki i programy, a także lokacje i elementy związane z bezpieczeństwem rejestru. Prawdopodobnie skanowane są również wszystkie działające procesy i usługi (nie przedstawiono zbyt jasnych informacji na ten temat – w witrynie producenta figuruje tylko krótka notka o sprawdzaniu procesów, w programie nie ma komunikatów dotyczących analizy procesów i usług). Tryb pełny poszerza zakres skanowania o wszystkie pliki dostępne na dysku. Z kolei tryb niestandardowy pozwala na przeskanowanie wybranej lokacji - woluminu lub katalogu. W ustawieniach możemy zdecydować się na uwzględnianie plików skompresowanych podczas skanowania (z opcjonalnym pomijaniem archiwów o rozmiarze przekraczającym podaną ilość MB). Warto wspomnieć o możliwości skanowania wybranych plików czy folderów z poziomu menu kontekstowego Eksploratora Windows. Znalezione podejrzane pliki trafiają do kwarantanny, która pozwala na ich usunięcie z nośnika danych lub przywrócenie do poprzedniej lokacji (przydatne w wypadku wykryć typu false positive). Program oferuje także listę wykluczeń ze skanowania, do której można dodawać wybrane pliki i katalogi. Poza tym udostępniono listę zablokowanych plików wykonywalnych, jednak, jak już wyżej wspomniano, funkcje ochrony w czasie rzeczywistym raczej nie zostały jeszcze zaimplementowane. Baza sygnatur złośliwego oprogramowania jest aktualizowana automatycznie.

  Malware Hunter został zaopatrzony w moduły Speedup i Cleanup. Pierwszy z nich pozwala na ręczne wyłączanie/włączanie automatycznego startu rozmaitych programów, zaplanowanych zadań oraz usług wraz z rozruchem systemu. Dzięki temu Windows może uruchamiać się szybciej oraz działać z większą wydajnością. Drugi moduł – Cleanup – służy do oczyszczania rejestru oraz kasowania śmieciowych plików, które są gromadzone przez system, przeglądarki WWW i inne aplikacje.

  Interfejs graficzny Malware Hunter jest nowoczesny i przyjemny dla oka. Wizualnie bardzo przypomina interfejs oprogramowania antywirusowego firmy Qihu 360. Mniej doświadczeni użytkownicy szybko opanują wszystkie zasady obsługi programu. Z chwilą tworzenia opisu brakuje pliku pomocy lub innych instrukcji.  Glarysoft Malware Hunter PRO 1.20.0.38 Multilingual [PL]


  Zawartość UPLOADU:

  * wielkość całości: 12.3 MB
  * rodzaj kompresji: .zip
  * zawartość uploadu: Setup (patch - wgrywamy w miejsce instalacji programu i uruchamiamy. Malware Hunter musi być wyłączony gdy uruchamiamy patch )
  * System Operacyjny: Windows® XP / 7 / 8.1 / 10
  * wersje językowe: Multilingual | PL
  - brak danych naprawczych
  - haslo: Brak

  Link: Home page


  Glarysoft Malware Hunter PRO 1.20.0.38 Multilingual [PL]


  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin