Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Polecamy

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  Another block

  {text}

  Xara Designer Pro X365 12.2.0.45774 (x86/x64)

  5-10-2016, 01:19 | Category: Aplikacje | Views: |  Xara Designer Pro X365 12.2.0.45774 (x86/x64)

  Xara Designer Pro to profesjonalne i uniwersalne narzędzie do szybkiego projektowania grafiki, stron, DTP, rysowania, tworzenia grafik wektorowych oraz podstawowej obróbki zdjęć. Program charakteryzuje wysoka wydajność silnika renderującego podgląd tworzonych grafik, jak również wygodny interfejs, co przekłada się na szybką i bezproblemową pracę. Użytkownicy mogą korzystać z metody „przeciągnij i upuść” w wielu kontekstach i importować multimedia w wielu formatach. Xara Designer Pro ma narzędzia do pracy z grafiką rastrową i wektorową, obróbki i retuszu zdjęć, a także obszerne zarządzanie kolorami, które przyda się przy przygotowywaniu materiałów do druku. Program został wyposażony w zaawansowane narzędzia do odmierzania i przyciągania elementów projektu, a także możliwość wygodnego tworzenia powtarzających się elementów. Na uwagę zasługują także szczegółowe narzędzia typograficzne.

  Producent umożliwia także szybkie przygotowywanie i publikację stron internetowych bez programowania. W Xara Designer Pro znajduje się ponad 200 szablonów, dostępnych do wykorzystania i modyfikacji, odpowiednich zarówno na małe, jak i duże ekrany. Na stronach można zamieszczać skrypty, jak przewijanie z efektem paralaksy czy licznik odwiedzin, osadzać elementy, widżety serwisów społecznościowych, interaktywne galerie zdjęć, elementy sklepów i wiele innych. Producent oferuje także możliwość hostowania strony, 2 GB miejsca i domenę.

  Kolejnym zastosowaniem programu jest tworzenie prezentacji interaktywnych w formatach HTML i PDF. Przy pracy ze zdjęciami można skorzystać między innymi z dodatku do tworzenia panoram, a także możliwości instalowania dodatków do Photoshopa. Do rysowania można używać tabletów graficznych.

  System operacyjny:
  Microsoft Windows Vista, 7, 8, 10

  OPiS UPLOADU
  wielkość całości: 287.1 MB
  rodzaj kompresji: .rar
  zawartość uploadu: Setup (wersja zarejestrowana)
  wersje językowe: English
  brak danych naprawczych
  haslo:brak

  HASLO  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  Author: admin