Home Contacts

Poll

Skąd pobierasz programy?

Chomikuj.pl
Torrenty
freedisc.pl
catshare.com
zippyshare
peb

Polecamy

Most Popular

  Tag Cloud

  Calendar

  Another block

  {text}

  ACDSee Pro 10 Build 625 [ZAREJESTROWANA WERSJA]

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  ACDSee Pro to doceniany przez amatorów fotografii na całym świecie program przeznaczony do przeglądania, edycji, organizowania, przetwarzania i udostępniania obrazów. Aplikacja pozwala na szybkie generowanie miniaturek i podglądanie obrazów w ponad 100 formatach włączając w to JPEG, BMP, GIF, PSD, PNG, TIFF, TGA, RAW NEF czy CRW. Obsługa plików RAW, jak podkreśla producent, jest tak szybka jak podgląd standardowych plików JPEG. Ponadto ACDSee Pro oferuje funkcje tworzenia pokazów slajdów, plików PDF, archiwizowania kolekcji do formatu ZIP, płyt CD/DVD i materiałów video. Oczywiście jak przystało na firmę ACD Systems w...

  Folder Lock 7.6.3

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  Folder Lock to proste w użyciu narzędzie do zabezpieczania i ukrywania ważnych danych hasłem. Program posiada zaawansowany mechanizm szyfrujący, który pozwala zabezpieczyć pliki użytkownika 256-bitowym algorytmem. W tym wypadku osoby korzystające z programu nie muszą się o martwić o ewentualną kradzież swoich danych. Program doskonale nadaje się również do zabezpieczania dowolnego katalogu znajdującego się na dysku twardym. W momencie dodania wybranych folderów do aplikacji, zostają one zabezpieczone i nie są już widoczne z poziomu systemu operacyjnego. W ten sposób dane nie będą dostępne dla pozostałych użytkowników...

  Adobe Photoshop Elements 15.0 Multilingual (PL)

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  Adobe Photoshop Elements 15.0 Multilingual (PL)Atrakcyjna cenowo wersja najpopularniejszego na świecie programu do edycji grafiki rastrowej.

  Windows Repair (All In One) Pro v3.9.11 Final + Crack

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  Windows Repair to narzędzie, dzięki któremu rozwiążesz znaczną większość znanych problemów występujących podczas pracy z systemem operacyjnym Windows.

  Emurasoft EmEditor Professional 16.2.0 Multilingual (x86/x64) + Portable

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  Emurasoft EmEditor Professional 16.2.0 Multilingual (x86/x64) + PortableEmEditor Professional to znakomity edytor tekstu przeznaczony dla systemu Windows. Obsługuje składnie javascript, kodowanie Unicode oraz makra VBScript. Program bez problemów radzi sobie z otworzeniem plików o bardzo dużych rozmiarach. Wszystko zależy od posiadanej ilości pamięci operacyjnej RAM.

  ACDSee Ultimate 10.0 Build 839 [ZAREJESTROWANA WERSJA]

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  ACDSee Ultimate służy do katalogowania, organizacji i edycji zdjęć. Posiada cyfrowe zarządzanie warstwami, co sprawia iż jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie kreatywne potrzeby graficzne i kompozycje obrazu użytkownika.

  Zemana AntiMalware Premium 2.50.2.133 MULTI-PL

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  Zemana AntiMalware to nowoczesne oprogramowanie wykrywające i usuwające z komputera różne szkodniki, na jakie natknąć się można w Internecie. Program skanuje cały system operacyjny zaledwie w parę minut, nie spowalniając przy tym pracy komputera. Korzystając z tego oprogramowania sprawdzimy dokładnie czy nasz komputer nie posiada żadnych szkodliwych wirusów, koni trojańskich, rootkitów, robaków, keyloggerów, aplikacji szpiegowskich lub innych fałszywych komponentów. Atutem programu jest jego pełna kompatybilność z innymi oprogramowaniami antywirusowymi (Avast, Kaspersky czy Norton Internet Security). W ten sposób może...

  Avira Antivirus Pro v15.0.22.54 Final

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  Avira Antivirus Pro to antywirus przeznaczony dla użytkowników komercyjnych. Aplikacja oprócz tradycyjnej ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem wykorzystuje chmurę producenta, a także skanowanie przeglądanych stron internetowych. Dodatkową ochronę oferują moduły ochrony poczty elektronicznej, a także integracja z zaporą systemu Windows. Głównym składnikiem Avira Antivirus Pro jest skaner antywirusowy. Działa on w czasie rzeczywistym dbając o bezpieczeństwo użytkownika. Możliwe jest także wykonywanie skanowania zarówno wybranych katalogów, jak i całego dysku twardego. Aplikacja wykorzystuje do skanowania plików chmurę...

  Netgate Amiti Antivirus v23.0.105.0 With Crack

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  Netgate Amiti Antivirus v23.0.105.0 With CrackAmiti Antivirus to program antywirusowy, doskonale nadający się do podstawowej ochrony komputerów domowych. Zapewnia on skuteczne zabezpieczenie systemu przez różnego rodzaju wirusami, trojanami, malware i wieloma innymi szkodnikami, a jego atutem jest szybkość działania i prostota obsługi.

  4Videosoft 4K Video Converter 5.0.26 With Crack

  Author: admin 10-10-2016, 13:34 Category: Aplikacje

  4Videosoft 4K Video Converter 5.0.26 With Crack4Videosoft 4K Video Converter to rozbudowane oprogramowanie do konwertowania plików audio/wideo jak i podstawowej edycji filmów. Interfejs jest miły dla oka i bardzo czytelny. Jego większą część stanowi lista wszystkich multimediów, które chcemy przekonwertować. Do dyspozycji oddano również panel z podglądem nagrania i podstawowe narzędzia do sterowania odtwarzaniem.